10 אטרקציות DIY עשה זאת בעצמך לחתונה שלכם - Filter Fomo

10 אטרקציות DIY עשה זאת בעצמך לחתונה שלכם

חתונות עשה זאת בעצמך הפכו פופולריות יותר ויותר בשנים האחרונות, כאשר זוגות מחפשים דרכים להתאים אישית את היום המיוחד שלהם ולחסוך כסף בהוצאות. אם אתם מתכננים חתונת עשה זאת בעצמך ומחפשים דרכים להבליט את האירוע שלכם, להלן עשר אטרקציות לא שגרתיות לחתונה עשה זאת בעצמך שכדאי לקחת בחשבון:
 1. גיבאוואי חתונה מותאמות אישית: גיבאוואי הם דרך מצוינת להודות לאורחים שלכם ולספק להם מזכרת בלתי נשכחת. צרו נרות מותאמים אישית, סבונים או פריטים קטנים אחרים עם מיתוג או עיצוב ייחודי משלכם.

  אטרקציה לחתונה

 2. סידורי פרחים עשה זאת בעצמך: במקום לשכור חנות פרחים, שקלו ליצור סידורי פרחים משלכם. זה יכול לחסוך לכם הרבה כסף ולאפשר לכם להיות יצירתים ואקספרסיבי עם הפרחים שאתם אוהבים.

  אטרקציה לחתונה פרחים

 3. עמדת צילום בהתאמה אישית: אם פילטר לחתונה זה יותר מידי עבורכם, עמדת צילום או Photo Booth היא כנראה אטרקציה שיותר מתאימה לכם, שקלו ליצור תא צילום משלכם עם אביזרים, תפאורות ומצלמה או אפילו סמארטפון!

 4. שילוט מצויר ביד: שלטים הם מרכיב הכרחי בכל חתונה, אבל הם לא חייבים להיות משעממים. שקלו ליצור שלטים מצוירים ביד משלכם לקבלת הנחיות, טבלאות ישיבה ומידע חשוב אחר.
 5. עמדות אוכל ושתייה: במקום ארוחת ישיבה מסורתית, שקול להקים עמדות אוכל ושתייה להנאת האורחים שלכם. זו יכולה להיות דרך מצוינת להוסיף גיוון ולאפשר לאורחים שלכם לערבב ולהתערבב.
 6. משחקים ופעילויות: תבדר את האורחים שלכם עם משחקים ופעילויות כמו משחקי דשא, טריוויה או קריוקי.
 7. טבלת ישיבה מותאמת אישית: צור טבלת ישיבה המשקפת את האישיות והסגנון שלכם. זה יכול להיות פשוט כמו שימוש במסגרות וינטג' או משוכלל כמו יצירת פאזל תרשים ישיבה.
 8. בר קינוחים עשה זאת בעצמך: במקום עוגת חתונה מסורתית, שקול להקים בר קינוחים עם מגוון פינוקים מתוקים להנאת האורחים שלכם.
 9. מוזיקה חיה: מוזיקה חיה מוסיפה אלמנט של רגש ויכולה להיות דרך מצוינת להתאים אישית את החתונה שלכם. שקלו לשכור להקה מקומית או מוזיקאי להופיע בקבלת הפנים שלכם.
 10. הבעירו אש או ליל סרטים בחוץ עם מקרן: לחתונה בחוץ, שקלו להקים בור אש או ליל סרטים חיצוני להנאת האורחים שלכם. זו יכולה להיות דרך מצוינת ליצור אווירה נעימה ורגועה אחרי החתונה.

 על ידי שילוב אטרקציות לחתונה עשה זאת בעצמך, אתם יכולים ליצור אירוע ייחודי ובלתי נשכח המשקף באמת את האישיות והסגנון שלכם. 

 

Back to blog