איך לארגן חתונה - 5 טיפים שיעזרו לכם להתחיל - Filter Fomo

איך לארגן חתונה - 5 טיפים שיעזרו לכם להתחיל

ארגון חתונה יכול להיות מרגש, אך גם מלחיץ עם כל כך הרבה פרטים לניהול. כשאתם צוללים לתכנון חתונת החלומות שלכם, חשוב לזכור כמה טיפים מרכזיים. הגדרת תקציב, בחירת ספקים ועד יצירת ציר זמן. ארגון נכון ותעדוף יסייעו להבטיח שיום החתונה שלכם יעבור ללא תקלות. להלן 5 טיפים שימושיים לארגון חתונה מושלמת.

בניית תקציב חתונה

אחד הדברים הראשונים שאתם צריך לעשות הוא לקבוע כמה אתם יכול להרשות לעצמכם להוציא על החתונה שלכם. הגדרת תקציב תעזור להנחות את כל ההחלטות האחרות ותמנע מכם להוציא יתר על המידה. שבו והעריכו עלויות עבור קטגוריות הוצאות גדולות כמו גן אירועים, קייטרינג, שמלת כלה, טבעת נישואין, אביזרים לחתונה, צלם חתונות, פילטר לחתונה וכו'. רפדו מעט את התקציב במקרה של הוצאות בלתי צפויות. לאחר מכן תוכל להקצות את הכספים שלכם בהתאם למה שהכי חשוב לכם.

 

גן אירועים לחתונה

בחירת תאריך וגן אירועים לחתונה

 תאריך החתונה והמקום הם שניים מהדברים החשובים ביותר שיש לנעול מוקדם. המקום יכתיב כמה אורחים תוכלו להזמין את הסגנון/פורמליות הכללית של החתונה. בדקו את הזמינות של גן האירועים המובילים שבחרתם ובדקו את התאריך שבו המקום פנוי. כמו כן האם הוא תאם את התקציב ולוח הזמנים שלכם. העונה והיום בשבוע יכולים להשפיע על התמחור.

יצירת רשימת אורחים לחתונה

יש לנהל את רשימת האורחים ואת אישורי ההגעה מיד לאחר בחירת מקום. העריכו כמה אורחים גן האירועים שלכם יכול להכיל, ולאחר מכן בנו את הרשימה שלכם בהתאם. תחילה כלול אורחי חובה, ולאחר מכן הוסיפו אותם על סמך התקציב וגודל המקום שלכם. עקוב אחר אישורי ההגעה כדי להבטיח שאתם לא עוברים את הקיבולת וכך יש לכם מספרים סופיים לקייטרינג.

בחירת ספק לחתונה

לאחר שסגרתם מקום ותאריך, הגיע הזמן לסגור את ספקי החתונה שלכם - קייטרינג, צלם, חנות פרחים, תקליטן, מאפרת וכו׳. מומלץ לקרוא ביקורות ולבדוק מועמדים שונים בכל קטגוריה של ספק חתונות. יש להשוות הצעות מחיר וזמינות ולסגור את הספקים המתאימים לתקציב ולסגנון שלכם.

למה חשוב שיהיה ציר זמן לחתונה?

טיפ חשוב הוא ליצור ציר זמן מקיף לחתונה. שימו לב מתי יש לשלם את התשלומים הסופיים וכמה אורחים אישרו הגעה, כמו גם את תאריך הפירעון של הצ׳קים. תזמנו את כל אירועי החתונה והפגישות בציר זמן, כולל חזרות, שיער/איפור, צלם, טקס, קבלת פנים והסעות. שתפו ציר הזמן עם ספקי חתונה ואלי גם עם האורחים שלכם כך שכולם יהיו מסונכרנים בנוגע ללוגיסטיקה.

.

עוד כמה טיפים נוספים לארגון חתונה:

 • בחרו סגנון ונושא חתונה. רוצים חתונה רשמית באולם אירועים? חתונת חוף בצ׳יל? חתונה כפרית במושב? בחירת נושא וסטייל מסייעת לקבל החלטות לגבי צבעים, תפאורה, לבוש, פרחים ואלמנטים אחרים.
 • אם ברצונכם לחסוך בעלויות תוכלו ליצור אטרקציה לחתונה בעצמכם 
 • סגרו תחבורה ולינה. אם יש לכם הרבה אורחים מחוץ לעיר, תרצו לעזור להם בהסעות מ/אל החתונה והלינה. אתה יכול לספק בלוקים של חדרי מלון ושירותי הסעות מ/אל המקום. גם לארגן הסעות למסיבת החתונה לטקס ולקבלת הפנים.
 • שמרו על קור רוח. תכנון חתונה יכול להיות מלחיץ, אז מצאו דרכים לנהל את הלחץ. התמקדו במה שחשוב לכם באמת ואל תזיעו בדברים הקטנים. נסו להנות מהזמן המיוחד הזה בחייכם. קח הפסקות כשאתם זקוקים זקוק להן ובקשו עזרה מחברים כשאפשר.
 • תעדוף הקשר שלכם על פני חתונה. בסופו של דבר, הנישואים חשובים יותר מהחתונה עצמה. למרות כל התכנון הכרוך בכך, הקפידו להקדיש זמן להתמקד במערכת היחסים שלכם ולזכור מדוע אתם מתחתנים מלכתחילה. האזינו לשיר הזה בזמן שאתם מפנימים שהחתונה היא רק יום אחד, אבל הנישואים שלכם יימשכו כל החיים. 

   שיהיה בהצלחה!

   Back to blog